تبلیغات
فنگ شویی (چیدمان وسایل خانه شما ) - نمادها در منزل
تاریخ : پنجشنبه 6 مهر 1391 | 09:27 ق.ظ | نویسنده : افسانه نبی

گلها:گل صد تومانی،نیلوفر آبی، درخت کنار، گل داوودی و ...

گیاهان تزئین، خوش شانسی ، برکت و انر‍ژی چی را به خانه می آورند. مطمئنا گیاهان زنده بهترین انتخاب برای خانه شما هستند، بطوریکه انرژی قوی ترمیم را بهمراه دارند. اما تصاویر گیاهان یا گیاهان ابریشمی با کیفیت بالا معمولا در فنگ شویی بکار می روند.(استفاده از این گیاه برای افراد متاهل توصیه نمیشود)

پروانه ها:

بیشترین استفاده از نماد پروانه در فنگ شویی برای درمان عشق و ازدواج می باشد، احتمالا به دلیل اینکه عشق بیشترین احساس دگرگون کننده ای را ایجاد می کند که شما احساس پرواز خواهید داشت. علاوه بر این مورد بعنوان درمان عشق فنگ شویی ، عاملی برای آزادی در انتخاب از بین تعداد زیادی از خواستگارها می باشد.

 

اسب ها:

اسب برمی گردد به دوره ایزدان بزرگ دنیا .اسب ها انرژی موفقیت، شهرت، آزادی و سرعت را به ارمغان می آورند. بنابراین اسب فنگ شویی را در همه قسمتها می توانیم استفاده کنیم بخصوص در قسمت شهرت خانه و همچنین در قسمت کار و حرفه که بسیار قدرت می دهد.

میوه ها: سیب ها، پرتقال ها ، درخت انار و .....

انر‍ژی میوه ها در فنگ شویی ، انرژی باروری می باشد. استفاده از میوه ها مفهوم خاصی دارد مانند نماد دوام، ثروت ، رفاه، بهره وری و ... غالبا توجه فنگ شویی به رنگها و تعداد بمانند نمادینه بودن بعضی میوه های خاص است.

 

پرندگان: حواصیل، فلامینگو،لک لک، اردک، طاووس،بلبل و..

هر پرنده ای دارای کیفیت منحصر به فرد خود می باشد: طاووس از بلبل و یا زاغچه متفاوت است.

 گره های اسرار آمیز

از معمول ترین نمادهای مورد استفاده در فنگ شویی است. ترکیبی از 6 بار نماد ابدی شدن. این گره زندگی طولانی و شاد و پر از خوش شانسی را نمادینه می کند.

 اژدها

نماد اژدهای فنگ شویی یک درمان قوی و مبارک و یک نماد خارق العاده از انر‍ژی یانگ / انر‍ژی مردانه می باشد. وجود مروارید و یا کریستال در پنجه اژدها باعث قدرت، ثروت و فراوانی فرصت می باشد.

بودا

وقتی که شما یک سبک زندگی پر مشغله و گیج کننده دارید که شرحی از یک زندگی فعال است / یعنی انر‍ژی یانگ فنگ شوی بسیار مهم است که یک آرامش را در خانه ایجاد کنید / یعنی انرژی یین در خانه

ماهی / آکواریوم

معروفترین نماد ثروت در فنگ شویی ماهی آرووانا ویا ماهی ا‍ژدها می باشد. آرووانا یکی از عمومی ترین ماهی فنگ شویی برای ثروت و موفقیت است.ماهی کویی یا ماهی طلایی موثر هستند .

بهترین تعداد 9 عدد می باشد: 8تا به رنگ طلایی یا قرمز و یکی به رنگ سیاه


برچسب ها: عشق و زندگی، پیدا کردن خواستگار، بدست آوردن ثروت، سلامتی، پول، یین و یانگ، بودا،

mouse code

كد ماوس